• עודד

על מינופים והגדלות בשוק המט"ח

עודכן: 17 באוק׳ 2021

על מינופים והגדלות :

אין דין סוחר שנכנס לטרייד עם מינוף גדול יחסית כדין סוחר אשר נכנס לאותו הטרייד עם מינוף קטן יותר. מינוף גדול מידי ביחס לגודל החשבון וליכולת המנטאלית יכול להכשיל אתכם בטריידים טובים מאוד. סוחר אשר פועל באופן מיידי במינוף גדול הוא סוחר חסר סבלנות. הבעיה במינוף התחלתי גבוה היא יציאה מהירה מטריידים ריווחיים או יציאה מטרייד טוב בהפסד כאשר מהלך פונה מעט כנגדנו. ניתן להרוויח כסף יפה מאוד בשוק המט"ח במינופים סבירים ולא גדולים כאשר עובדים עם טכניקה של הגדלות ומימושים. שוק המט"ח דורש הרבה סבלנות ודורש מיומנות רבה בהתמודדות עם מהלכי נגד. צריך לדעת מתי עליה היא לטובת ירידה ומתי ירידה היא לטובת עליה. סוחרים שונים שנכנסים לאותו הטרייד עם מינופים שונים יכולים לסיים את אותו הטרייד עם תוצאות שונות לחלוטין, אחד עם רווח יפה והשני עם הפסד. שוק המט"ח נראה מאוד "נקי" כאשר בוחנים גרפים ארוכי טווח ולעומת זאת בטווחים הקצרים יותר אנו חווים תנועה כאוטית לכאורה אשר יכולה "להלחיץ" את הסוחר עם המינוף הגדול יותר.

כניסה לטרייד במינוף סביר וניהול הטרייד לאורך זמן יכולה להניב תוצאות נפלאות אך בעיקר תאפשר לנו לפעול בסבלנות, לא להילחץ מהר וכמו כן תעזור לנו למצות את הטרייד כמעט עד תום. לסוחרים במינוף גבוהה יש נטיה "לברוח" מטריידים מהר מאוד למרות שבחרו טרייד נכון עם פוטנציאל רווח מכובד. מצד אחד נאמר שעל מהלך שבועי של 500 פיפס יכול היה סוחר המינוף הגבוה להרוויח לא מעט כסף אך למעשה לא באמת תהיה לו היכולת "להחזיק" את הטרייד למשך כל מהלך 500 הפיפס משום שבעת מהלך נגדי אחד קטן הסוחר פשוט בורח מהטרייד. סוחר המינוף הנמוך פשוט מממש חלק מהפוזיציות שהוא פתח ככל שהטרייד יתפתח לכיוון שלו ונערך להמשך המהלך שוב לאחר מהלך נגדי. סוחר הטווח הארוך יודע לנצל עליות לטובת ירידות במהלכי שורטים וירידות לטובת עליות במהלכי לונגים.

המיקוד בטרייד אחד עם מספר פוזיציות קיימות ועתידיות על אותו הצמד מאפשר לנו לייצר רווחים יציבים מהשוק ללא כל לחץ וללא הצורך לשהות ליד מסכי המחשבים.

אנו נספק מידע על עבודה על בסיס הגדלות ומימושים בהמשך.

ניהול טרייד זו מיומנות. סוחר ארוך טווח יכול לנהל טרייד על צמד מסויים גם במשך חודש.

ראיה ארוכת טווח מאפשר לכם לצפות מהלכי נגד ולנצל אותם לטובתכם.

אומנות ניהול הטרייד היא למעשה אימון. ככל שחולף הזמן וככל שאתם לומדים להכיר את התנהגות הגרפים ואת ההתנהגות שלכם בעת מסחר "חי" וככל שאתם לומדים לבטוח בטווחים הארוכים ומבינים את ההתנהגות בטווחי הזמן הקצרים ובטווחי הביניים אתם מפתחים מיומנות אשר מאפשרת לכם אט אט להגדיל את המינופים שאליהם הייתם מורגלים. זו דרך התפתחות נכונה אשר צריכה להיות איטית. אל לנו להסיק מחודש אחד מוצלח שאנו כבר בשלים להגדלת רמות המינוף.


3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול