• עודד

מדוע לומר כן לשוק המסחר במט"ח - FOREX ?

עודכן: 14 בנוב׳ 2021

אנו לקראת סיום שנת 2019 ובפתח של שנת 2020 ואני מציין זאת מנת שלא יסיקו הקוראים שמדובר במאמר ישן ולא רלוונטי.

לאחר כ 15 שנה בשוק המט"ח המרתק אני מרשה לעצמי להביט גם אחורה בנוסטלגיה.

לפני כ 10 שנים שוק המט"ח היה הדבר "החם" בישראל , מה שמשך אליו הרבה "חולמים" והרבה שרלטנים. שוק שייצר לו מידי יום איזה "גורו" חדש,, מכללה חדשה וכמובן שעוד איזה ברוקר לא מפוקח למסחר בשוק המט"ח.

מעטים הרוויחו על גב רבים שהפסידו. חלומות התנפצו ו

רק מעטים שרדו את השוק הזה.

בשנים האחרונות ישראל ביצעה מהפך רגולטיבי בשוק ההון,,מצד אחד קיצוני מידי אך מצד שני מטיב עם הסוחרים העצמאיים במרב המקרים.

טוב,,האמת זה לא מה שבאמת רציתי לכתוב עליו.

מה שמאפיין את פייסבוק בשנתים האחרונות זה כמות הפרסומים על דרכים לייצר הכנסה נוספת\עיקרית ממגוון תחומים רחב, כגון חנויות אלקטרוניות, שיווק דיגיטלי,מנעולנות, נדל"ן ,יועצי משכנתאות מאמנים, מרצים ועוד ,,באמת אין ספור הצעות מפתות.

כל הצעה תדרוש את ההשקעה שלה בכסף ובזמן,,לא ניתן להתחמק מכך. ובמדינה כמו שלנו,,התחרות בודאי לא תהיה קלה ופשוטה.

מנגד, עומד לו שוק ההון ,גם ללא ספק, מציג הצעות די מפתות לפרנסה " קלה ".

מפיתויים תמיד צריך להיזהר,,אין לימוד וכסף קל,,פשוט אין או שאני תמים ולא מכיר או יודע.

אבל אומר לכם דבר אחד ממש בבירור ובביטחון,, ישנו עולם, עולם נישתי ביותר, עולם שקשור לשוק ההון ועובד 24 שעות ביממה, עולם שלא דורש השקעה ראשונית גבוהה אך לא ספק דורש מיומנות שיש לרכוש,,חובה לרכוש- זהו עולם המסחר במט"ח- מטבע חוץ.

אתם יכולים כיום להכיר את העולם המרתק הזה ממש בחינם, במקום לשלם אלפי שקלים למכללה בתחום או מורה פרטי,,פשוט תכתבו ביו טיוב - : פורקס בורמזי ותקבלו קורס מעולה ברמה גבוהה ממש מהיסודות.

אם " נידלקתם " כדאי לכם לשקול את השוק הזה לשם רכישת מקצוע אמיתי לחיים ולא רק כהכנסה צדדים.

זהו שוק שיכול לספק את כל היצרים שלנו כבני אדם, תאווה, אדראנאלין, ריגוש ובעיקר לאלו שרוכשים ניסיון ומשמעת – ביטחון כלכלי.

למרות שכיום אני לא מלמד ולא מעביר סדנאות, הרגשתי צורך לכתוב מאמר על שוק זה ביחס ללא מעט הצעות מפתות ומגוונות שרצות ברשת.

כדאי, כדאי להכיר את שוק המט"ח – מטבע חוץ.

פעילות העבר של רבים "הוציאה" לשוק זה שם רע וחבל שכך. זה לא בגלל השוק זה היה בגלל מי שלימד אותו, מי סיפק כלים ופלטפורמות למסחר ועוד מספר סיבות.

זהו השוק הגדול והנזיל בעולם,,שוק שעובד 24 שעות ביממה ובר מינוף.

אז לפני שרצים לכל מיני הצעות לעשות כסף קל לכאורה אני מציע לבחון הצעה אמיתית , לא פשוטה ללימוד ולא קלה ליישום בהתחלה. אך כאשר תופסים את השיטה אפשר בהחלט להתחיל לייצר הכנסה משמעותית.

אז תתחילו בחינם עם פורקס בורמזי ביו טיוב והיה ומצא חן בעינכם בוודאי שלא יחסר לכם מידע ברשת והיה ובאמת תרצו,, אני כאן עבורכם

בברכה והצלחה

עודד פרץ

27 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול