• עודד

לאלף את הנחש בשוק המט"ח

עודכן: 14 בנוב׳ 2021

לאלף את הנחש בשוק המט"ח

מנסיוני, הצלחה בשוק המט"ח היא 20 אחוז ידע שאותו ניתן לרכוש בשעות בודדות של לימוד ו-80 אחוז נסיון ויכולות מנטאליות שעליהם כמעט איש אינו מדבר. אנשים מפסידים כסף בגלל הנושא המנטאלי, חד וחלק! פחדים, חששות, תאוות, תקוות. לתחום הזה אני קורא 'הנחש' . הספר עוסק במה שלא תמצאו בקורסים שבאינטרנט, בצד הרגשי, מנטאלי של המסחר ולחלק הזה אני קורא 'לאלף את הנחש'.

הנחש קיים בכל אחד ואחת מאיתנו. הנחש נמצא אי שם אצלנו ובמקומות החשוכים והנסתרים ביותר, אך הוא תמיד שם והוא תמיד ממתין לשעת הכושר שלו.

אין ספק שמקדמת דנן, מחטא האדם הראשון ועד היום משמש הנחש באופן השלילי ביותר כסמל הפיתוי, ההסתה וההדחה.

לאלף את הנחש הנו מסע שהחל מפיתוי, חוסר משמעת וכניעה ליצר. אין הבדל מהותי בין פתלתלותו של הנחש לפתלתלות החיים. פיתוי מוביל פעמים רבות לחוויה כואבת ולא נעימה, לעיתים בתחילת הדרך הפיתוי מוביל להצלחה ולטעם שאנו בטוחים שהוא מתקתק עד אשר פניו האמיתיות של הנחש נחשפות. לאלף את הנחש זה לאלף את עצמנו, להתמודד עם החולשות שלנו עם כל האמת המכאיבה הכרוכה בכך. כישלון יכול להוביל לצמיחה אם אנו מבינים את הסיבות לכישלון ואם אנו מוכנים לבצע שינוי אמיתי על מנת להצליח בדרך בה בחרנו.

"דע את האוייב שבך.." , "WE HAVE MET THE ENEMY AND HE IS US" במסכת אבות ד', כ"ח כתוב: "הקנאה והתאווה והכבוד מוציאין את האדם מן העולם". אלו אולי משפטים שיכולים להשמע כעוד משפטי קלישאה לכאורה קלים להבנה בפשט שלהם אך הסוד של משפטים אלו הנו עמוק מאוד ועלינו להבינם וליישמם בדרכנו בעולם המסחר.

חייבים ללמוד 'לאלף את הנחש' ובהגיעכם ללמוד את שוק המט"ח על פי דרכי וראייתי יהיה עליכם ללא ספק להתחיל בעבודה הראשונית והבסיסית של "זריקת" הישן על מנת להכיל את החדש. לא קל, אך בהחלט בר ביצוע לממושמעים שביננו.

הצלחה בשוק המט"ח זה אתם. המסחר בשוק המט"ח מגלם בתוכו את הרגשות שלכם, את הרצונות שלכם, הפחדים שלכם והחמדנות שלכם. כל סוחר מביא איתו לשוק המט"ח את העבר שלו, את הדעות הקדומות שלו, את רגשי הנחיתות שלו או רגשי ההתנשאות שלו.

הנחש הוא אתם, אתם השחקן הראשי, אתם האוייב ואתם החבר הטוב ביותר של עצמכם כאשר אתם ניגשים לסחור בשוק המט"ח.

חייבים לאלף את הנחש, להשקיט רעשי עבר ורעשי הווה. אסור להעיר את הנחש מרבצו.

הוא תמיד שם והוא רק ממתין שיעירו אותו, הוא ממתין לשעת כושר, הוא ער תמיד והוא ערמומי תמיד. כל יום הוא יום חדש בשוק המט"ח וכל יום הנחש ממתין בפינה. חייבים להצמד לדרך,חייבים להשמע לכללים, חייבים להצמד לחוקים וחייבים לאלף את הנחש. אל לנו לסטות ואל לנו להיות יצירתיים. עלינו להיות משעממים ושיגרתיים ככל שרק אפשר. זהו מהשלבים הקשים ביותר בעבודתינו. אנו בדרך לחווית מסחר מקצוענית וכמקצוענים השקט חייב להיות מנת חלקנו. אסור לנו בתכלית האיסור כסוחרים להיות מחוברים בכל דרך שהיא לעולם חיצון, לסקירות , להמלצות פייסבוק לשירותי איתותים וכדומה. אנו צריכים וחייבים לפעול בשוק על פי כללים וחוקים ברורים שיפורטו היטב בספר זה.

כפי שקשה לנהוג בתנאי ערפל כך קשה לסחור בשוק המט"ח ללא היכולת " לראות את השוק" מבעד לערפל.

ספר זה יקח אתכם מעבר לצעד אחד קדימה, ספר זה מתחייב לכם כמו שאתם צריכים להתחייב לכתוב בספר זה והשלב הראשון בספר הוא לסגור שערים קודמים ולפתוח שער אחד בלבד, שער אחד ויחיד שעל מנת לעבור את הסף הראשון שלו עליכם קודם כל לאלף את הנחש שבכם.
67 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול